Комплектуючі Millboard Envello

Зовнішній кутовий профіль Envello
Вогнестійкий профіль єврокласу D використовується з фасадной дошкою Millboard Envello Shadow Line+ Застосовується для оздоблення зовнішнього кута будівлі, а також навколо вікон та дверей.
Переглянути все
Внутрішній кутовий профіль Envello
Вогнестійкий профіль єврокласу D використовується з фасадною дошкою Millboard Envello Shadow Line+ Застосовується для оздоблення внутрішнього кута будівлі,
Переглянути все
Фасадна дошка Millboard Envello Reveal Board
Фасадні дошки Envello Reveal Board мають клас вогнестійкості Євроклас D та мають використовуватися в якості фінішної обробки навколо вікон та дверей з фасадними дошками Millboard Envello Shadow Line+ і Millboard Envello Board & Batten+
Переглянути все
Квадратний кутовий профіль Envello
Вогнестійкий профіль єврокласу D, що використовується з фасадною дошкою Millboard Envello Board & Batten+ Застосовується для оздоблення зовнішнього кута будівлі, а також навколо вікон та дверей.
Переглянути все
Перфорована накладка Perforated Closure
Використовується для запобігання влученню комах та гризунів у вентильовану порожнину за фасадними дошками Millboard Envello, забезпечуючи при цьому надходження повітря.
Переглянути все
Кольорові шурупи Envello Coloured Head
Спеціально розроблені для використання через лицьову сторону фасадних дощок Millboard Envello Shadow Line+ та Millboard Envello Board & Batten+, коли немає можливості закріпити їх через язичок дошки.
Переглянути все
Початковий профіль Vertical Starter Trim
Початковий профіль Vertical Starter Trim Використовується в нижній частині стіни як стартова планка для початку монтажу фасадної дошки Millboard Envello Cladding, коли вона встановлюється у вертикальному положенні.
Переглянути все
Початковий профіль Horizontal Starter Trim
Початковий профіль Horizontal Starter Trim Використовується в нижній частині стіни як стартова планка для початку монтажу фасадної дошки Millboard Envello Cladding, коли вона встановлюється у горизонтальному положенні.
Переглянути все
Кріплення Cladding Board Fixings
Використовується для кріплення фасадних дощок Millboard Envello Shadow Line+ та Millboard Envello Board & Batten+ до решетування з каркасу Plas-Pro, або до дерев'яного каркасу через шпунт на дошці.
Переглянути все
Кріплення Cladding Accessories Fixings
Використовується для кріплення кутових профілів та початкових профілів і перфорованих накладок до решетування з каркасу Plas-Pro, або до дерев'яного каркасу через шпунт на дошці.
Переглянути все
Каркас Plas-Pro Cladding Batten
Рейки, що використовуються для кріплення всіх компонентів, у тому числі: фасадної дошки Millboard Envello Shadow Line+ та Millboard Envello Board & Batten+ , дошки Millboard Envello Reveal Board, кутових та початкових профілів, а також перфорованих накладок.
Переглянути все
Фарба Touch-up Coating
Ідеально підходить для зафарбовування обрізаних торців. Наше декоративне покриття Touch-up Coating поставляється в банках об'ємом 500 мл і в різних кольорах, які відповідають вашому вибору фасадної дошки Millboard.
Переглянути все

Комплектуючі Millboard Envello