Головна    Topalit

Topalit

Якість вироблена в Австрії

На заводі в Ампфлвангу виробляються одні з найкращих стільниць та підвіконь. Виробництво, адміністрація, відділ розробок знаходяться під одним дахом.

Наша злагоджена команда забезпечує безперебійні процеси. У сучасному логістичному центрі наша продукція зберігається та упаковується з особливою ретельністю, готовою для відвантаження. Наші складські запаси дозволяють нам швидко та гнучко реагувати на потреби клієнта.

 

Ексклюзив від Topalit: XD поверхня
Ми продовжуємо оптимізувати наші виробничі процеси. Тепер підвіконня, так само як і стільниці виготовляються з інноваційною XD поверхнею як стандартний продукт, що робить нашу продукцію більш довговічною та стійкою до стирання.

Все це гарантує додаткові переваги та вигоду нашим споживачам та робить Topalit GmbH з Австрії надійним та перевіреним партнером у всьому світі.

Від ідеї до успіху

1970
На території колишнього вугільного заводу Wolfsegg-Traunthal невелика група з 14 колег розпочинає переробку деревних матеріалів та виробництва різних прес-форм. Починаючи з 2 пресів, виробництво зосереджується на внутрішніх підвіконнях, стельових панелях, вертикальних балконних панелей і стільниць. Простий, але водночас привабливий асортимент продукції продається переважно в Австрії. У наступні роки, виробництво переростає в успішне підприємство середнього бізнесу, з асортиментом товарів, що розширюється, який приймає все більш міцні позиції на ринку.

90-e
Експортні продажі розширюються за межі Європи, відбувається зміцнення відділу продажу. Збільшуються вимоги до асортименту, наявності товарів та термінів постачання.

2003
Введено в експлуатацію новий логістичний центр із загальною площею 3300 квадратних метрів та більш ніж 2400 палето-місць. Сучасний склад та транспортні технології дозволяють оперативно, гнучко та вчасно доставити товар клієнту.

2017
Інвестиції у високотехнологічний процес друку, безпосередньо на фабриці, для індивідуальних та креативних проектів.

2018
Автоматизація фінальної обробки, інвестиції у процес підготовки стружки для підвищення якості. Щоб забезпечити якість обслуговування, Topalit постійно інвестує у продаж та маркетинг.

Сьогодні та завтра
Topalit стільниці та підвіконня стали синонімами високої якості. Клієнти з усього світу довіряють міцності, надійності та стабільності наших інноваційних продуктів, а також переконалися у перевагі та гнучкості нашого сервісу та логістики.