Головна    Продукція   Стільниці   Стільниці Werzalit

Стільниці Werzalit

Колекція Uniart
Атмосфера на вашій кухні або у вашому ресторані, кафе, барі стане барвистішою з колекцією Uniart у стільницях Werzalit by Gentas. Вам вирішувати, чи хочете ви вразити своїх коханих чи гостей вашого ресторану чи кафе м'якими постільними тонами стільниць чи справити сильне враження яскравим монохромним декором. Наша колірна гамма стільниць Werzalit by Gentas у колекції Uniart допоможе вам ідеально доторкнутися до вашого простору. Наш світ став барвистішим з колекцією Uniart від Werzalit by Gentas
Переглянути все
Колекція Woodart
Колекція стільниць Woodart від Werzalit by Gentas поєднує в собі стиль та природний вигляд натуральної деревини та допоможе вам створити неповторний природний колорит у вашому ресторані, кафе чи барі. Будьте готові вирушити в екзотичну подорож з колекцією декорів Woodart у стільницях Werzalit by Gentas., яка відкриває двері до просторів, які сповнені стилю з теплими деревними тонами.
Переглянути все
Колекція Fantasy
Колекція стільниць Fantasy від Werzalit by Gentas поєднує в собі стиль та природний вигляд природного каменю. Дизайн із текстурами, що передають відчуття природи, зарядить ваш простір енергією, а природні відтінки додадуть вам нових життєвих сил і підштовхне вас до нових ідей та звершень. Стільниці Werzalit у колекції Fantasy допоможуть вам створити атмосферу єднання з неповторною красою природи, будь то ресторан, кафе, відкрита тераса або бар.
Переглянути все
Колекція Digiart
Дизайн столу, безумовно, може бути більш креативним. Колекція стільниць Digiart від Werzalit by Gentas представлена орнаментами та образами, які нічим не відрізняються від витворів мистецтва. Наші чарівні поєднання кольорів подарують вам і вашим гостям яскраві і незабутні враження, і однозначно стануть одним з головних елементів дизайну бару, кафе або ресторану, як на відкритому майданчику або терасі так і всередині приміщення.
Переглянути все

Стільниці Werzalit (Верзаліт) by Gentas виготовляються в Туреччині на заводі Gentas. Компанія Gentas у 1979 р. запустила своє виробництво за ліцензією німецької компанії Werzalit. Стільниці Werzalit виготовляються за унікальною технологією, методом пресування дерев'яної стружки з полімерними смолами під великим тиском та за високої температури. Завдяки цьому виходить зносостійкий та довговічний матеріал без стиків та швів.

Оскільки технологія виготовлення єдина запатентована у всьому світі, то експлуатаційні якості турецьких та німецьких стільниць не відрізняються. Відмінність між ними лише в колірній гамі декорів, що випускаються, розмірах і ціні. Компанія Gentas виробляє кілька різних видів стільниць в різних розмірах і величезній кількості дерев, здатних задовольнити найвибагливішого клієнта.