Головна    Продукція   Вентильовані фасади   Фасадні системи Millboard

Фасадна дошка Millboard Envello

Колекція Shadow Line+
Фасадна дошка Millboard Envello Shadow Line+ була розроблена для ідеального відтворення гладкої деревини з природною текстурою, що має приголомшливий автентичний вигляд. Збільшена ширина дошки Envello Shadow Line+ у порівнянні зі стандартними дерев'яними дошками означає більшу деталізацію волокон. Що надає дошці покращених візуальних характеристик без ризику скручування або деформації дошки з часом.
Переглянути все
Колекція Board & Batten+
Фасадні дошки Envello Board and Batten+ були відлиті з чотирьох окремих шматків деревини різної ширини та текстури, що створює справді унікальний баланс як для сучасного, так і для традиційного дизайну. Завдяки шпунтовій формі профілю, який вимагає фіксації лише через шпунт-паз, час встановлення значно скорочується порівняно з традиційним методом обшивки дерев'яною дошкою.
Переглянути все
Колекція Envello Décor
Ми в Millboard вважаємо, що кожна деталь має значення при створенні надзвичайних відкритих просторів. Тому ми розробили лінійку Décor - першу на ринку преміальну, спеціально виготовлену декоративну планку для фасаду, доступну в блискучому золотому, витонченому карбоновому та позачасовому бронзовому кольорах. Ці металеві акценти ідеально доповнюють системи фасадів Shadow Line+ від Millboard, додаючи вашим проектам нотку розкоші та вишуканості.
Переглянути все
Комплектуючі Millboard Envello
Додати останній штрих до вашого проекту облицювання Millboard. За допомогою наших спеціально розроблених профілів кути оформляються таким чином, щоб весь проект вийшов єдиним. Кутові профілі та торцева дошка Fascia додають різноманітності кутам будівель, віконним та дверним отворам, софітам та багато іншого. Наші стартові профілі спеціально підібрані відповідно до наших фасадних профілів, для більш швидкого та простого монтажу. Також в асортименті є перфорований профіль для припливно-витяжної вентиляції та запобігання проникненню комах.
Переглянути все

Представляємо вам Envello Cladding від Millboard - рішення, яке переосмислює дизайн екстер'єру. Незалежно від того, чи ви перетворюєте будинок, чи створюєте вражаючий комерційний простір, Envello Cladding поєднує в собі естетику та експлуатаційні характеристики для чудових вражень від перебування на відкритому просторі.

Композитна фасадна дошка Millboard на 100% не містить деревини, тому не потребує герметизації для запобігання потраплянню вологи. Використовуючи унікальну смоло-мінеральну основу, армовану скловолокном, Millboard досягає найвищої якості покриття, збалансованого з практичністю та максимальною довговічністю.

Це надає композитній фасадній дошці Millboard багато з тих унікальних переваг, які мають наші терасні дошки, дозволяючи їй перевершити навіть саму природу, адже жодне інше рішення для оздоблення фасадів не може бути чимось подібним до Millboard - ні композитним, ні будь-яким іншим.

Фасадна дошка Millboard Envello доступна у двох стилях та у широкому діапазоні кольорів, наш профіль забезпечує надійність стійкості до ультрафіолетових променів та виключає ризик спотворення, скручування або гниття. Дошки виготовлені вручну із ретельно підібраних натуральних порід дерева, щоб забезпечити безпомилково органічний вигляд. Від гладкої поверхні з асортименту Envello Shadow Line до приємної різноманітності деревних волокон у стилі Envello Board and Batten – для кожного типу об'єкта існує свій стиль облицювання Millboard.