Головна    Продукція   Підвіконня   Підвіконня Fachmann

Підвіконня Fachmann

Пластикове підвіконня Fachmann – підвіконня економ класу, що має матову та гладку поверхню. Пластикове підвіконня Fachmann виготовляють в Україні на німецькому обладнанні з якісного матеріалу. Ця особливість дає гарантію отримання високої міцності, ідеальної поверхні та чіткості параметрів.
Основна перевага товару – гладка шовковиста поверхня.
Підвіконня Fachmann покриваються ламінаційними плівками IMAWELL та ELESGO on Top. Ці плівки досить стійкі до впливу прямих сонячних променів, також відрізняються стабільністю форми та відносно високою міцністю. А класичний дизайн капіноса та гладка поверхня зробили це підвіконня актуальним у будь-якому інтер'єрі.

Торгова марка Fachmann представлена на ринку України у 2017 році та за короткий проміжок часу встигла завоювати довіру споживачів.

Переваги підвіконня Fachmann:

  • Довговічність та міцність. Структура підвіконня виконана з первинної полівінілхлоридної сировини, що дає підвіконням високу міцність під час експлуатації.
  • Вологостійкість та термостійкість. Підвіконня Fachmann абсолютно вологостійкі та стійкі до коротких перепадів температур.
  • Екологічність. Не містять свинцю і формальдегіду, тому підвіконня безпечні для людей.
  • Стійкість до дії ультрафіолету, не вигоряють на сонці.
  • Стійкість до дії побутової хімії. Стійкі до побутових не абразивних миючих засобів.

Кольори та декори підвіконня Fachmann

Білий сатин
Білий сатин
Антрацит
Антрацит
Мармур
Мармур
Горіх
Горіх
Полярний дуб
Полярний дуб
Золотий Дуб
Золотий Дуб