Серія Alber Premium

Підвіконня в колекції Alber Premium мають поверхню, яка повністю передає структуру та природний декор натурального дерева. Міцний та екологічно безпечний, це підвіконня стане природною прикрасою вашого будинку. Цілісна водостійка плита забезпечує підвіконню неймовірну надійність, комбінована будова основи захищає від деформацій.
Підвіконня Alber не містить шкідливих речовин та виготовляється з екологічних матеріалів.

Структура підвіконня Alber

Підвіконня Alber виготовлено з високоякісної вологостійкої фанери вищого гатунку та паперово-шаруватого пластику HPL Egger.

Фанера ESTPLY BIRCH (естонського виробництва) та METSÄ WOOD BIRCH (фінського виробництва) - виготовлені з поперечно склеєних між собою шарів шпону берези вищих сортів, що надають їм високі фізико-механічні властивості та роблять їх ідеальними для різних типів складних завдань, таких як автомобільна промисловість будівництво та меблева промисловість та ін. Оскільки в процесі виробництва підбираються колоди вищих сортів.

HPL EGGER (від англ. High Pressure Laminates) – ламіноване покриття високого тиску.

Сфера використання:
Паперово-шаровий пластик HPL компанії Egger, підходить для застосування в різних галузях, які не обмежуються виробництвом меблів та внутрішнім оздобленням приміщень.
Вони складаються з кількох шарів паперу-основи та шару декоративного паперу, просочених смолами. Шари паперу спресовуються один з одним під впливом високого тиску та температури. Паперово-шаруваті пластики використовуються для облицювання стільниць, меблевих фасадів, дверних полотен, кришок столів, барних стійок, підвіконь, сходів та ін.

Структури поверхонь на вигляд і на дотик ідеально підібрані до декорів. Дизайнери визнають HPL пластик основним матеріалом для кухонних поверхонь. Цей матеріал є ефективною та універсальною заміною інших дорожчих чи непрактичніших матеріалів. Він добре імітує натуральні матеріали, має величезний діапазон декорів.


Кольори та декори Alber Premium
структура дерева

Світле дерево
Світле дерево
Старе дерево
Старе дерево
Біла кора
Біла кора
Дуб Галіфакс натур.
Дуб Галіфакс натур.
Дуб Галіфакс табак
Дуб Галіфакс табак
Дуб Гамільтон
Дуб Гамільтон
Дуб Гікорі
Дуб Гікорі
Дуб Хантон темний
Дуб Хантон темний
Дуб Хантон світлий
Дуб Хантон світлий
Сосна Джексон
Сосна Джексон
Дуб Галіфакс чорний
Дуб Галіфакс чорний
Дуб Гарона
Дуб Гарона