Головна    Werzalit

Werzalit

Деревні матеріали у своїх найкращих проявах

WERZALIT Deutschland GmbH з головним офісом в Оберстенфельді, Баден-Вюртемберг, є провідною європейською компанією в галузі інноваційних будівельних елементів та промислових формованих деталей.

Широкий асортимент продукції:

WERZALIT пропонує індивідуальні рішення для сучасних деревних матеріалів для клієнтів по всьому світу. Асортимент продукції включає елементи фасадів та балконів, підвіконня, покриття для підлоги для терас, стільниці для зовнішнього використання та високоякісні опорні рейки з бука, а також промислові литі деталі.

Для будівництва та промисловості:

Як постачальник для обробної промисловості, ми надаємо виробникам ліжок, наприклад, фанерні опорні рейки для ґратчастих каркасів. Інші напівфабрикати в нашій виробничій програмі включають ламіновану деревину і фанеру, а також стрижневі частини для офісних стільців.
Наш новітній продукт для будівництва та промисловості заснований на дерево-полімерному композиті S2.

Інноваційні матеріали з деревини вже понад 85 років

1923 року Якоб Фрідріх Верц засновує невелику фабрику з виробництва глютинового клею в Геппінгені для постачання місцевих столярних та фанерних компаній.

У 1941 році він стає власником компанії колишнього покупця клею в Оберштенфельді, район Людвігсбурга, яка виробляла формовану фанеру (сидіння та спинки крісел, корпуси з фанери для німецької радіо та фонографічної промисловості тощо).

Починаючи з середини 1950-х років, розроблений абсолютно новий процес, згодом запатентований як процес WERZALIT, в якому дрібно рубана деревина поєднується з клеєм синтетичної смоли та добавками. В результаті чого виходять готові стільниці, підноси, стінові панелі та аналогічні деталі – вироблені з дерев'яного матеріалу WERZALIT.

WERZALIT поступово стає назвою матеріалу, назвою процесу та навіть назвою компанії. Також отримано багато патентів для забезпечення виробничого ноу-хау процесу WERZALIT. Згодом цей процес також ліцензується як у Німеччині, так і за кордоном.

Через проблеми зі здоров'ям власника компанії Якоба Фрідера Верца компанія була продана в 1987 році австрійській компанії з міжнародною орієнтацією.

З 2002 року, повернувшись до сімейного володіння, компанію WERZALIT очолює генеральний директор Йохен Верц, онук засновника компанії. Пан Верц розглядає реальну історію WERZALIT як завдання постійно прагнути чогось нового з відданістю інноваціям. «Інновації – це основна цінність для мене. Ми хочемо все більше розвивати продукти та впроваджувати нові технології». У цьому дусі і під керівництвом Йохена Верца компанія розробила новий дерево-полімерний матеріал під назвою «S2», тип деревно-пластикового композиту (WPC).