Головна    Продукція   Стільниці

Стільниці

Стільниці Werzalit
У величезному асортименті продукції, яку виробляє компанія Gentas (Туреччина), одне з головних місць займають стільниці, виготовлені за ліцензією компанії Werzalit. При виробництві стільниць застосовуються екологічно чисті смоли без формальдегіду, використовується запатентовані технології, підтверджені міжнародними сертифікатами DIN EN ISO 9001: 2000. Варіанти декору стільниць здатні задовольнити найвибагливішого клієнта.
Переглянути все

Якість, вишуканий стиль та функціональність

Особливістю професійних меблів для ресторанів, кафе, барів та інших громадських місць харчування є високий ступінь зносостійкості. Предмети меблювання цих місць, зокрема стільниці, щодня піддаються високому ступеню експлуатації, витримуючи великий потік відвідувачів. У зв'язку з цим, матеріали та технологічний процес виготовлення стільниць повинен відповідати критеріям міцності, зносостійкості покриттів, вологостійкості та безпеки.

Стільниця завжди створювала, створює і створюватиме атмосферу у приміщенні або на відкритому майданчику тераси кафе чи ресторану. І тому потрібно бути дуже уважним при виборі кольору, текстури та дизайну.