Головна    Продукція   Підвіконня   Підвіконня Alber

Підвіконня Alber (Україна)

Серія Alber Premium
Підвіконня в колекції Alber Premium мають поверхню, яка повністю передає структуру та природний декор натурального дерева. Міцний та екологічно безпечний, це підвіконня стане природною прикрасою вашого будинку.
Переглянути все
Серія Alber Elite
Підвіконня в колекції Alber Elite мають поверхню, яка повністю передає структуру природного каменю і фактурний декор натурального дерева. Міцний та екологічно безпечний, це підвіконня стане природною прикрасою вашого будинку.
Переглянути все
Серія Alber Standart
Підвіконня в колекції Alber Standart мають поверхню, яка повністю передає структуру та природний декор натурального дерева. Міцний та екологічно безпечний, це підвіконня стане природною прикрасою вашого будинку.
Переглянути все

Дерев'яне підвіконня Alber виготовляється на сучасному європейському обладнанні, що свідчить про його високу якість. Міцний та екологічно безпечний, це підвіконня стане природною окрасою вашого будинку. Цілісна водостійка плита забезпечує підвіконню неймовірну надійність, комбінована будова основи захищає від деформацій.
Підвіконня Alber не містить шкідливих речовин та виготовляється з екологічних матеріалів. Дерев'яна основа дозволяє виготовляти підвіконня нестандартної форми з вентиляційними решітками або іншими модифікаціями. Крім того, ви самі вибираєте форму капіноса, є можливість округлити кути, щоб запобігти можливим травмам.

Австрійське покриття Egger надає підвіконню текстуру дерева і забезпечує захист від зовнішніх пошкоджень. А завдяки широкій палітрі ви отримуєте можливість підібрати колір під ваш інтер'єр. Подібне покриття використовують у виробництві кухонних стільниць. Покриття Egger надзвичайно стійке до забруднення, подряпин та негативного впливу ультрафіолету.

Шукаєте справді надійне підвіконня? Alber- саме те, що вам потрібно!