Головна    Продукція   Підвіконня

Підвіконня

Підвіконня Werzalit
У величезному асортименті продукції, яку виробляє компанія Werzalit, одне з головних місць займають підвіконня, виготовлені за сучасними технологіями. Компанія виробляє кілька різних типів підвіконь, здатних задовольнити найвибагливішого клієнта.
Переглянути все
Підвіконня Topalit
Підвіконня Topalit є удосконаленою продукцією Werzalit, включаючи новітнє захисне покриття ХD. Завдяки особливому процесу виробництва під високим тиском внутрішні підвіконня Topalit мають унікальні характеристики. Їх матеріал, що має високий ступінь герметичності, який покритий спеціальною смолою, забезпечує максимальну вологостійкість, міцність та інші переваги.
Переглянути все
Підвіконня Werzalit by Gentas
У величезному асортименті продукції, яку виробляє компанія Gentas (Туреччина), одне з чільних місць займають підвіконня, виготовлені за ліцензією компанії Werzalit. При виробництві підвіконь застосовуються екологічно чисті смоли без формальдегіду, використовується запатентовані технології, підтверджені міжнародними сертифікатами DIN EN ISO 9001: 2000. Варіанти декору підвіконь здатні задовольнити найвибагливішого клієнта.
Переглянути все
Підвіконня Alber
Дерев'яне підвіконня Alber виготовляється на сучасному європейському обладнанні, що свідчить про його високу якість. Міцний та екологічно безпечний, це підвіконня стане природною окрасою вашого будинку. Цілісна водостійка плита забезпечує підвіконню неймовірну надійність, комбінована будова основи захищає від деформацій. Підвіконня Alber не містить шкідливих речовин та виготовляється з екологічних матеріалів. Підвіконня можна спокійно встановлювати у дитячій кімнаті.
Переглянути все
Підвіконня Plastolit
Компанія Plastolit випускає ультрасучасні, надміцні підвіконня. При виготовленні підвіконня Plastolit виробник бере за основу тільки високоякісний пластик, крім того, поверхня ламінована спеціальною захисною плівкою Elesgo, що виробляється безпосередньо в Німеччині. Підвіконня Plastolit є найвдалішим прикладом виробів для дому у категорії «максимально доступна ціна — ідеальна якість».
Переглянути все
Підвіконня Crystalit
Crystalit – підвіконня, яке вже встигло стати символом європейської якості та надійності. Підвіконня Crystalit міцні та зручні, вони чудово доповнять дизайн сучасного офісу, підкреслять затишок вашого будинку. Прямокутний край збільшує корисну площу та виглядає стильно. Такі підвіконня підійдуть до інтер'єру у будь-якому стилі.
Переглянути все
Підвіконня Estera
Підвіконня Estera вже встигли стати символом європейської якості та надійності. Заокруглений край та покриття ELESGO SILK GLOSS (шовковий блиск) надає йому вигляд виробу з натурального каменю та стильно виглядає. Такі підвіконня підійдуть до інтер'єру у будь-якому стилі.
Переглянути все
Підвіконня Fachmann
Пластикове підвіконня Fachmann – підвіконня економ класу, що має гладку та шовковисту поверхню. Пластикове підвіконня Fachmann виготовляють в Україні на німецькому обладнанні з якісного матеріалу. Ця особливість дає гарантію отримання високої міцності, ідеальної поверхні та чіткості параметрів.
Переглянути все
Підвіконня Kraft
Пластикове підвіконня Kraft - підвіконня економ класу, що має матову та гладку поверхню. Підвіконня Kraft мають товстий шар пластику, посилені ребра жорсткості та міцні стінки, що говорить про їхню надійність при порівняно невисокій ціні. А класичний дизайн капіноса та гладка поверхня зробили це підвіконня актуальним у будь-якому інтер'єрі.
Переглянути все
Підвіконня Ganz
Підвіконня Ganz - німецька якість і доступна ціна. Підвіконня Ganz міцні та зручні, вони чудово доповнять дизайн сучасного офісу, підкреслять затишок вашого будинку. Нетиповий капінос та глянсове покриття IMAWELL надає йому стильного вигляду. Такі підвіконня підійдуть до інтер'єру у будь-якому стилі.
Переглянути все
Підвіконня Danke
Danke це підвіконня преміум-класу, що має запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців. Запатентована конструкція забезпечує високу міцність при відносно невеликій вазі. Похилі і вертикальні ребра жорсткості, що чергуються, підвищують стійкість підвіконь Danke до деформацій в процесі впливу на стиск і вигин. Для надійності монтажу підвіконня, в його нижній частині передбачаються пази типу "ластівчин хвіст".
Переглянути все

Естетика та функціональність

Гарне та зручне підвіконня – важлива частина не тільки вікна, а й кімнати. Він додає затишок у житлове приміщення: на нього ставлять вазони з квітами, спираються насолоджуючись видом із вікна. Все більше він перетворюється на красиву та практичну частину інтер'єру, у сучасних квартирах підвіконня може бути і стільницею та елементом декору, але не варто забувати про його технічні особливості.

Як технічний елемент віконної системи, підвіконня перешкоджає проникненню холоду в приміщення ззовні та витоку тепла зсередини. Він згинає конвекційні потоки теплого повітря, що піднімаються вгору, і збільшує товщину теплого повітряного прошарку біля вікна і ділянки стіни, що прилягає до нього. Підвіконня полегшує процес обслуговування вікна (при миття скла, відкриванні та закриванні вікна, розвішуванні штор тощо). Крім того, підвіконня приховує різницю між товщиною стіни та товщиною віконної коробки, організує перехід від внутрішнього простору приміщення до зовнішнього світу.

Крім декоративної функції (зазвичай це місце для розміщення кімнатних кольорів), підвіконня виконують роль конструкції, на яку спираються, коли миють вікна, вішають штори. Тому міцності підвіконь не менш важливі, ніж зовнішній вигляд. Сучасні підвіконня виготовляють з різних матеріалів - ПВХ, ДСП, Werzalit (Верзаліт), штучного і натурального каменю. Вони відрізняються один від одного не лише зовнішнім виглядом, а й ціною, якістю, надійністю, зносостійкістю.