Головна    Продукція

Продукція

Підвіконня
Гарне та зручне підвіконня – важлива частина не тільки вікна, а й кімнати. Він додає затишок у житлове приміщення: на нього ставлять вазони з квітами, спираються насолоджуючись видом із вікна. Все більше він перетворюється на красиву та практичну частину інтер'єру, у сучасних квартирах підвіконня може бути і стільницею та елементом декору.
Переглянути все
Терасна дошка
Тераса поєднує воєдино житловий простір і навколишній ландшафт. Вона дозволяє перебувати поза стінами і зберігати при цьому рівень комфорту, звичний домашній обстановці. Зокрема, тераса це ідеальний спосіб включити в присадибну ділянку косогор або берег водойми. Сучасні схеми монтажу дозволяють при будівництві терас відносно просто збільшувати їх площу, можливо зі зсувом по висоті, і забезпечувати припасування тераси до будь-яких особливостей місцевості.
Переглянути все
Віконні відливи
Жодна сучасна будівля не обходиться без віконних відливів, які можуть підкреслити переваги вікна, так і зіпсувати все враження. Основне призначення відливу - це захист будівлі від впливу вологи, а також різних механічних впливів. Завдяки віконним відливам забезпечується надійна гідроізоляція простору між вікном і стіною.
Переглянути все
Вентильовані фасади
Вентильовані фасадні системи будинків є найбільш ефективним і енергозберігаючим варіантом обробки фасадної частини будь-якої будівлі. Системи вентильованих фасадів будівель забезпечують максимальний рівень теплоізоляції. У зимовий період зберігають тепло протягом багато часу, а літній період прохолоду всередині приміщень.
Переглянути все
Балконні огорожі
Балкон є конструктивним елементом будівлі і має застосування як естетичний архітектурний елемент для прикраси найрізноманітніших будівель. Також наприклад балкон може бути красиво озеленений будь-якими живими рослинами (квіти, пальми, кактуси, плющ, виноград тощо) залежно від смаку власника житла. Крім чисто декоративних функцій, балкони відіграють дуже важливу роль для мешканців будинків та квартир, до яких ці балкони прибудовані.
Переглянути все
Стільниці
Особливістю професійних меблів для ресторанів, кафе, барів та інших громадських місць харчування є високий ступінь зносостійкості. Предмети меблювання цих місць, зокрема стільниці, щодня піддаються високому ступеню експлуатації, витримуючи великий потік відвідувачів. У зв'язку з цим, матеріали та технологічний процес виготовлення стільниць повинен відповідати критеріям міцності, зносостійкості покриттів, вологостійкості та безпеки.
Переглянути все