Головна    Продукція   Підвіконня   Підвіконня Danke

Підвіконня Danke

Підвіконня Danke Преміум
Підвіконня Danke Преміум втілюють сучасні тенденції інтер'єрної моди. У колекції легко підібрати колірне рішення до будь-якого інтер'єру: чи то традиційне біле підвіконня, чи чудові імітації різних порід дерева та мармуру. Квіткові вазони та предмети декору не залишать слідів на глянсовій поверхні DANKE. Блиск ідеально гладкого підвіконня радуватиме довгі роки.
Переглянути все
Підвіконня Danke Стандарт
Відмінною рисою підвіконь Danke Стандарт від підвіконня Danke Преміум є те, що поверхня стандарту не має глянсового блиску. Його поверхня матова але при цьому шовковисто гладка, не має шорсткості і приємна на дотик. Поверхня підвіконня стійка до механічних пошкоджень, ультрафіолету та вологи.
Переглянути все

Danke це підвіконня преміум-класу, що має запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців. Для створення дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Процес виробництва проходить жорсткий контроль всіх етапах.
Запатентована конструкція забезпечує високу міцність при відносно невеликій вазі. Похилі і вертикальні ребра жорсткості, що чергуються, підвищують стійкість підвіконь Danke до деформацій в процесі впливу на стиск і вигин. Для надійності монтажу підвіконня, в його нижній частині передбачаються пази типу "ластівчин хвіст".

Як покриття підвіконня використовується ламінат Elesgo - фірмова, інноваційна розробка компанії "DTS Systemoberflaechen GmbH", Німеччина. Технологія дозволяє домогтися затвердіння полімерів та субстратів без впливу високих температур та тиску. Поліакрилати, що використовуються, не містять у своєму складі формальдегідів і розчинників - це виключно екологічна технологія, що не має аналогів.

Підвіконня Danke виглядають дуже стильно та естетично, а колекція декорів Danke дозволить вам підібрати оригінальне рішення, яке гармонійно доповнить інтер'єр вашої квартири.