Головна    Продукція   Підвіконня   Підвіконня Topalit

Підвіконня Topalit (Австрія)

Серія Mono Design
Підвіконня Topalit серії Mono Design мають класичну форму та сучасні кольорові декори. Елегантний вид підвіконь Topalit серії Mono Design - це важливий елемент архітектури при внутрішній обробці, що істотно впливає на загальний вигляд всього приміщення. До того ж 21 красивий декор легко забезпечить будь-яке колірне рішення для вікна.
Переглянути все
Серія Mono Classic
Підвіконня Topalit серії Mono Classic мають класичну форму та перевірені часом колірні декори. Елегантний вид підвіконь Topalit серії Mono Classic - це важливий елемент архітектури при внутрішній обробці, що істотно впливає на загальний вигляд всього приміщення. До того ж 11 красивих декорів легко забезпечать будь-яке рішення кольору для Вашого вікна.
Переглянути все

Підвіконня Topalit є удосконаленою продукцією Werzalit, включаючи новітнє захисне покриття ХD.
Завдяки особливому процесу виробництва під високим тиском внутрішні підвіконня Topalit мають унікальні характеристики. Їх матеріал, що має високий ступінь герметичності, який покритий спеціальною смолою, забезпечує максимальну вологостійкість, міцність та інші переваги.

Сучасні чи класичні. Елегантні чи екстравагантні. Topalit підвіконня є ідеальним рішенням для будь-якого типу установки та вимог клієнта. Вони стійкі до стирання, с високим опором будівельної вологи, доступні у численних декорах та структурі поверхні.

Взявши найкраще від технології виготовлення Werzalit, фахівці Topalit додали найсучасніші розробки; Результат: продукція не має собі рівних по вологостійкості, стабільності форми, міцності та довговічності. Завдяки нашому індивідуальному підходу обслуговування, сучасної логістики та широкому асортиментному пропозицій, наші підвіконня N ° 1 при виборі для будівельних компаній та власників будівель, що будуються.