Головна    Продукція   Віконні відливи

Відлив віконний

Відлив алюмінієвий
Сучасні віконні виливи виготовляються з алюмінію. Алюмінієві відливи довговічні та надійні до впливу атмосферних опадів та перепадів температур. Алюмінієві відливи виготовляються із алюмінієвого листа товщиною 0,85 мм. та 1 мм. та шириною від 90 до 360 мм., що дозволяє підібрати відлив практично для будь-якого вікна. Колір матеріалу може бути будь-яким, але стандартно: білим або коричневим.
Переглянути все
Відлив сталевий
Сталеві відливи виготовляються із цільно катаного оцинкованого листа з покриттям. Покриття є полімерною фарбою на основі поліестеру або пластизолу. До складу фарби може бути доданий колір будь-якого кольору, але зазвичай відливи фарбують у білий колір, який поєднується з більшістю пластикових вікон. Полімерне покриття не тьмяніє, не тріскається, відливи з таким покриттям мають високу стійкість до дії опадів, перепаду температур, у них акуратний і свіжий зовнішній вигляд.
Переглянути все

Практичність та надійність

Жодна сучасна будівля не обходиться без віконних відливів, які можуть підкреслити достоїнства вікна, так і зіпсувати все враження. Основне призначення відливу – це захист будівлі від впливу вологи, а також різних механічних впливів. Завдяки віконним відливам забезпечується надійна гідроізоляція простору між вікном і стіною. Як сировина для виготовлення відливів використовуються стійкі до корозії та вологи матеріали. Найбільшу довговічність віконним відливам забезпечують пластик, алюміній або оцинкована сталь.
Сьогодні відлив на вікна – це не тільки функціональна деталь, а й важливий елемент зовнішнього вигляду будівлі. Крім свого безпосереднього завдання відливи, як правило, виконують декоративну функцію. Підбирати відливи для вікон і цоколя найкраще відповідно до забарвлення вікна, дизайну фасаду будівлі, при цьому відливи віконні повинні бути виготовлені досить акуратно і не виглядати зухвало. Важливо пам'ятати, що дійсно якісний відлив при цьому повинен встановлюватися дуже просто, без яких або додаткових труднощів.
Монтаж відливів здійснюється зовні будівлі в нижній частині вікна, а точніше, під віконною рамою для відведення талої або дощової води. Віконний відлив повинен поєднуватися
з вікном та органічно вписуватися у фасад будівлі, не порушуючи його стилістики. Якісні відливи на вікна відрізняються простотою монтажу та неперевершеною надійністю.