Головна    Продукція   Терасна дошка   Терасна дошка Millboard

Терасна дошка Millboard

Колекція Weathered Oak Decking
Вдало зістарені, але зовсім непідвладні часу, дошки з нашої колекції «Обвітрений Дуб» були відлиті у формах виготовлених із спеціально підібраних старовинних дубових дощок, яким понад 100 років. Завдяки цьому повністю передається зовнішня схожість і краса справжнього старого дуба, який піддавався випробуванням: морською водою, сонцем, що палить, і південним вітром.
Переглянути все
Колекція Enhanced Grain Decking
Своїм зовнішнім виглядом з гладкою текстурованою поверхнею дерева, наша колекція Millboard Enhanced Grain відтворює найтонші нюанси, притаманні лише натуральному дереву. Дуже міцні з винятковими протиковзкими властивостями. Кожен із відтінків чудово демонструє фактуру натуральної деревини.
Переглянути все
Колекція Lasta-Grip® Decking
Наша колекція Lasta-Grip® поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд наших дощок з колекції Досконала текстура з унікальним текстурованим дизайном, який забезпечує максимальну стійкість до ковзання, що досягається без ризику отримання травми, притаманних багатьом композитним матеріалам, що містять високоабразивні частинки. Ідеально підходить для комерційних об'єктів, де безпека має першорядне значення, але зовнішній вигляд також важливий.
Переглянути все
Колекція Edging & Fascia
Завершіть Ваш Millboard проект із нашою колекцією Edging & Fascia. На відміну від інших виробників, окантування Millboard продовжує красиву структуру дерева по краю профілю, щоб зберегти справжній вигляд дерева у всьому. Це ідеальний варіант для використання на сходах та краях тераси, розроблений щоб протистояти високим точкам зносу та доповнити дизайн Вашого проекту. Виготовляється у двох варіантах, гнучкому або стандартному варіантах та у семи кольорах. Наша колекція Millboard Edging & Fascia додасть завершального штриху до вашого проекту. Дошки з колекції Edging & Fascia мають максимальну гнучкість, тому можуть бути використані на прямих та закруглених ділянках сходів та терас.
Переглянути все
Комплектуючі Millboard
Каркас на якому змонтована тераса знаходиться поза увагою, але дана підконструкція так само важлива як і сама поверхня. Наша система Plas-Pro, виготовлена зі 100% твердого переробленого пластику, не вимагає обслуговування та не піддається дії комах або вологи. Каркас із Plas-Pro можна використовувати для монтажу пірсів та причалів та рибальських платформ. Дошки Millboard у комплекті з Plas-Pro, регульованими опорами та прихованим кріпленням Durafix робить цю систему ідеальним вибором, коли важливий стиль, функціональність та довговічність.
Переглянути все

Що таке Millboard?

Millboard поєднує природну красу натурального дерева з високою ефективністю нашого унікального матеріалу без вмісту деревини.

Millboard повністю передає зовнішню подібність, красу та якість справжнього дуба. Текстурована, пружна верхня поверхня Lastane® практично не потребує обслуговування. Lastane ® шар має водогрязевідштовхувальну поверхню, що значно підвищує опір ковзанню у вологих умовах. Основа являє собою суміш природних мінералів з'єднаних з полімерною смолою і додаванням волокон для міцності та довговічності. Millboard твердий, повнотілий матеріал, який не схильний до гниття, деформації та розширення, як натуральне дерево. Millboard виробляється у Великій Британії за допомогою інноваційних екотехнологій.

Характерний зовнішній вигляд Millboard і бездоганна деталізація це результат майстерності та терпіння.