Головна    Продукція   Терасна дошка

Терасна дошка

Терасна дошка Millboard
Millboard поєднує природну красу натурального дерева з високою ефективністю нашого унікального матеріалу без вмісту деревини. Наші чудові колекції старого дерева, які передають характер столітнього дуба і в сучасному дизайні обвугленої деревини надають натхненному прибережному стилю Вашій терасі та за її межами.
Переглянути все
Терасна дошка EasyDeck
Терасна дошка EasyDeck® є втіленням якості «Made in Germany», сучасного дизайну конструкції та багаторічних досліджень німецької компанії NOVO-TECH з розробки унікального екологічно чистого натурального композиту German-Compact-Composite®, що підлягає вторинній переробці.
Переглянути все

Затишок і комфорт за межами приміщень

Тераса поєднує воєдино житловий простір і навколишній ландшафт. Вона дозволяє перебувати поза стінами і зберігати при цьому рівень комфорту, звичний домашній обстановці. Зокрема, тераса це ідеальний спосіб включити в присадибну ділянку косогор або берег водойми. Сучасні схеми монтажу дозволяють при будівництві терас відносно просто збільшувати їх площу, можливо зі зсувом по висоті, і забезпечувати припасування тераси до будь-яких особливостей місцевості..