Комплектуючі Millboard

Каркас Millboard Plas-Pro
Каркас Plas-Pro - це ідеальна система підконструкції для наших покриттів для підлоги за будь-яких погодних умов, а також довговічне, зносостійке і практичне рішення для приміщень, схильних до впливу вологи, таких як пристані, рибальські платформи, басейни, тераси на даху та тротуари. Зроблений із 100% переробленого пластику, він не гниє, не розколюється та не тріскається.
Переглянути все
Каркас Millboard DuoSpan®
Каркас DuoSpan® поєднує в собі міцність алюмінію та гнучкість конструкції з переробленого пластику. Завдяки цьому система забезпечує виняткову легкість монтажу, надзвичайну міцність і довговічність, а також можливість створення приголомшливих терас і конструкцій, які були б неможливими при використанні звичайних підрамників.
Переглянути все
Кріплення Millboard Durafix®
Наш асортимент кріплень Durafix® є ексклюзивним для Millboard і забезпечує гарну обробку щоразу, особливо за допомогою зручного інструменту для кріплення. Кріплення Durafix® практично приховані під унікальною поверхнею Lastane® на наших дошках Millboard, що дозволяє отримати майже бездоганну обробку, яка була б неможлива з іншими матеріалами.
Переглянути все
Регульовані опори Millboard DuoLift®
Millboard DuoLift® це найкраща система підтримки для вашого каркасу. Система опорних стійок DuoLift® була розроблена для того, щоб значно полегшити встановлення та гарантувати успішний результат.
Переглянути все
Направляюча DuoFix™
Направляюча DuoFix™ - Наше рішення для швидкого та легкого кріплення дошки Millboard та для досягнення бездоганного результату при монтуванні.
Переглянути все
Фарба Touch-up Coating
Ідеально підходить для зафарбовування обрізаних торців. Наше декоративне покриття Touch-up Coating поставляється в банках об'ємом 500 мл і в різних кольорах, які відповідають вашому вибору терасної дошки Millboard.
Переглянути все