Головна    Продукція   Терасна дошка   Терасна дошка EasyDeck

Терасна дошка EasyDeck

Колекція EasyDeck ® DOLOMIT
Терасна дошка EasyDeck ® DOLOMIT вражає своєю неперевершеною грою кольору. Пропорційне співвідношення ширини дошки 193 мм та ширини зазору між дошками 5 мм забезпечує цілісний та гармонійний зовнішній вигляд тераси. Завдяки вмісту деревних волокон 75%, тераса не тільки виглядає натурально, а й на дотик як дерево. Доступна в коричневому та сірому кольорах.
Переглянути все
Колекція EasyDeck ® GLACIER
Терасна дошка EasyDeck ® GLACIER може похвалитися особливою динамічно-хвилястою поверхнею. М'які хвилі надають терасі яскраво вираженого характеру дерева. Звичайно, візерунок кожної дошки індивідуальний, немає двох однакових дощок. Дошки EasyDeck® GLACIER шириною 193 мм доступні в наступних кольорах: terra brown та graphite.
Переглянути все
Колекція EasyDeck ® TREND
Архітектори, дизайнери та проектувальники згодні із твердженням, що ця терасна дошка підходить під будь-який об'єкт! Будь то міська вілла, класичний балкон чи середземноморський сад, ця тераса завжди доречна! Рифлена поверхня дошки EasyDeck ® TREND - це ідеальне поєднання товщини та ширини. Розрахована відповідно до правил золотого перерізу, вона одночасно функціональна та естетична. Дошки EasyDeck® TREND доступні у кольорах: terra brown та graphite.
Переглянути все

Терасна дошка EasyDeck® поєднує в собі привабливий дизайн, теплі натуральні тони, переваги матеріалу GCC. GCC-German Compact Composite є композитним деревним матеріалом без ПВХ, виготовленим у Німеччині. Екологічно чисті сполучні речовини та добавки поєднуються з деревними волокнами в запатентованому виробничому процесі. GCC навіть схвалено для виробництва дитячих іграшок. Завдяки високому відсотку натуральних волокон (до 75%), GCC вдається досягти чудової твердості поверхні та низького теплового розширення.