Головна    Продукція   Вентильовані фасади

Системи вентильованих фасадів

Фасадні системи Millboard
Представляємо вам Envello Cladding від Millboard - рішення, яке переосмислює дизайн екстер'єру. Незалежно від того, чи ви перетворюєте будинок, чи створюєте вражаючий комерційний простір, Envello Cladding поєднує в собі естетику та експлуатаційні характеристики для чудових вражень від перебування на відкритому просторі.
Переглянути все
Фасадні системи Werzalit
Основою фасадів Werzalit служить деревина листяних та хвойних порід, взятих у строго певній пропорції. Деревна маса висушується, змішується зі смолами, нагрівається та пресується у формах разом із декоративним покриттям. Потім за спеціальною технологією фасадні профілі фарбують екологічно безпечними акриловими барвниками. В результаті виходить монолітний матеріал без стиків та швів. Це красиве, якісне та довговічне покриття не боїться вологи, холоду та спеки, стійке до механічних навантажень та дії ультрафіолету. До того ж у ньому немає шкідливих для здоров'я добавок азбесту, формальдегіду та важких металів.
Переглянути все

Постійна якість та естетика обробки

Вентильовані фасадні системи будинків є найбільш ефективним і енергозберігаючим варіантом обробки фасадної частини будь-якої будівлі. Системи вентильованих фасадів будівель забезпечують максимальний рівень теплоізоляції. У зимовий період зберігають тепло протягом багато часу, а літній період прохолоду всередині приміщень. Так само незаперечною перевагою застосування вентильованих фасадів будівель є швидкість монтажу даних систем. Особливістю конструкції вентильованих фасадів є наявність вільного простору між облицюванням будівлі зовні та утеплювачем, що монтується на зовнішню частину стіни. В результаті повітряного прошарку, що утворився, вся волога (конденсат) концентрується в утеплювачі, а повітряний прошарок забезпечує її подальше випаровування через вентиляційний канал фасаду, що дозволяє захистити стіну від проникнення в неї вологи, поступового розпушення і руйнування. Стіна ж залишається сухою, а повітряний зазор ще й знижує втрати тепла майже втричі, будучи своєрідним температурним буфером.