Головна    Millboard

Millboard

Вишуканість та природна краса натурального дерева

Відкрийте для себе асортимент композитної терасної та фасадної дошки Millboard, які принесуть задоволення протягом усього життя.
Ідеально підходить для використання в будинках і комерційних приміщеннях.

Чому Millboard?

Найкраща у світі композитна терасна дошка та композитна фасадна дошка виготовлені за технологією ручної формовки.

Терасна дошка та фасадна дошка Millboard поєднують у собі красу натуральної деревини з характеристиками, з якими не може зрівнятися справжнє дерево, забезпечуючи довговічне використання при мінімальному догляді. Композитна дошка Millboard покращує зовнішні простори ваших об'єктів, надаючи їм неперевершеного вигляду. Виготовлена вручну з найкращих сортів дуба, вона реалістично імітує натуральну деревину, але спроектована так, щоб запропонувати набагато більше. Millboard поєднує природну красу натурального дерева з високою ефективністю нашого унікального матеріалу без вмісту деревини.
 


LIVE. LIFE. OUTSIDE. 
Створіть красивий, сучасний простір для вашого житлового або комерційного проекту
 


Що таке Millboard?

 

Millboard поєднує в собі природну красу натурального дерева з нашим унікальним матеріалом без вмісту деревини.

Композитна терасна дошка Millboard виготовляється вручну у Великобританії зі справжньої дубової деревини, створюючи неймовірно реалістичний вигляд, що передає природну красу дерева. Але на відміну від традиційної деревини, яка потребує регулярного догляду, наприклад, покриття маслом і шліфування, щоб запобігти гниттю, цвілі, плямам, викривленню, розтріскуванню, вицвітанню, скалкам і безлічі інших небажаних ефектів.

Композитні дошки Millboard - це зовсім інша річ! Це тому, що на відміну від традиційної деревини або навіть звичайної композитної терасної дошки WPC (яка зазвичай складається наполовину з деревних волокон / борошна / рисового лушпиння і наполовину з пластику) - Millboard не містить ні деревини, ні пластику.

Композитна терасна дошка Millboard виготовляється з революційної поліуретанової смоли, армованої мінеральними волокнами та унікальним покриттям Lastane®. Що ж таке поліуретан? Це тип еластомеру, який являє собою полімер приблизно на половину складається з пластику та гуми. Він зберігає жорсткість і довговічність пластику, але при цьому є еластичним, як гума. Це означає, що Millboard відчувається набагато природніше під ногами, водночас пропонуючи неймовірну довговічність.

Там де навіть високоякісна листяна деревина може деформуватися, вицвітати і швидко втрачати свою первісну привабливість з плином часу, Millboard залишиться майже без змін. Текстурована, пружна поверхня Lastane® практично не потребує обслуговування. Lastane® - шар має водо та грязе відштовхуючю поверхню, що значно підвищує опір ковзанню у вологих умовах.

Під цим міцним верхнім шаром знаходиться ядро з полімерної смоли без деревинної маси, армоване волокном для додаткової міцності і довговічності, це означає, що воно не буде розширюватися або стискатися, деформуватися або гнити, як деревина або композити, виготовлені з деревини. І оскільки Millboard виробляється у Великобританії з використанням інноваційних технологій, це також екологічно чистий продукт.


Ідеї для натхнення
майбутніх проєктів з Millboard