Головна    Новини   Новий продукт від Millboard: вогнестійкий фасадний профіль Envello Shadow Line+

Новий продукт від Millboard: вогнестійкий фасадний профіль Envello Shadow Line+

Новий продукт від Millboard: вогнестійкий фасадний профіль Envello Shadow Line+

Фасадний профіль Envello отримує оновлення за допомогою Shadow Line+

Після багатьох років розробки неперевершена фасадна дошка Millboard тепер має вогнестійкий варіант.

Розроблена для відтворення деревини, Shadow Line+ має автентичну текстуру та варіації текстури Envello, а також пройшла ретельні випробування в акредитованій лабораторії UKAS, щоб отримати вогнестійкість.

Поєднуючи гарний зовнішній вигляд з простотою монтажу та низькими витратами на обслуговування, Shadow Line+ важко перевершити в якості облицювального матеріалу.

Ретельне тестування

Shadow Line+ має таку саму конструкцію основи, як і решта лінійки, але з додаванням спеціально розроблених вогнетривких компонентів. Поверхневий шар еластомеру твердіший і забезпечує вищий рівень вогнестійкості. 

Компанія Millboard особливо ретельно підійшла до проведення вогневих випробувань, вийшовши за рамки стандартної галузевої практики, щоб гарантувати, що Shadow Line+ досягла свого рейтингу вогнестійкості Єврокласу D, відтворюючи умови, в яких вона буде встановлена на об'єкті. Така суворість повинна дати тим, хто визначає матеріали для проектів, повну впевненість при виборі використання Shadow Line+.

Простота монтажу

Як і решта колекції Envello, Shadow Line+ швидко, чисто і легко монтується на місце. Дошки з'єднуються між собою за допомогою спеціально розробленої системи шпунт-паз для додаткової жорсткості та збільшення швидкості монтажу. 

З притаманною їй увагою до деталей, Millboard також випустила низку вогнестійких комплектуючих, таких як відкриті дошки, кутові профілі та кріплення, забезпечуючи повну вогнестійку систему з якісною обробкою. Кріплення здебільшого приховані в перекритті профілів, але там, де потрібні видимі кріплення, доступні шурупи з кольоровою головкою, що відповідають кожному з кольорів облицювання.

Більш твердий поверхневий шар дошки Shadow Line+ надає їй додаткової жорсткості, що означає, що відстань між рейками може бути збільшена до 600 мм по центру на об'єкті. Дошка також ширша, ніж стандартні дерев'яні дошки, тому вона має більшу текстуру, що підсилює візуальний ефект, але без ризику скручування або деформації дошки з плином часу.